Zaterdag 30 maart 2024
Zo zijn we alweer 3 maanden in 2024 en op 12 maart hebben we een jaarlijks overlegje georganiseerd in de Botenmakerstraat. We zijn het eens dat we diverse activiteiten gaan organiseren in 2024. Zoals b.v. wat ligt er nog in de container die gestald staat bij Frank Houniet en wat is bestemd voor de MSA (motor spuit aanhanger). We hebben daar een zuigslang en diverse materialen zoals de aggregaat en oude brandstof / olie wat naar de afvalinzameling wordt gebracht door Thomas.
Vandaag starten we met het gangbaar maken van de aggregaat dat heeft Thom op zich genomen, met succes. En nu overdenken wat gaan we met de aggregaat doen!!!
Bob is de zuigkorf van de zuigslang gaan demonteren die tamelijk vast is komen te zitten na jaren in de container. Uiteindelijk is het hem gelukt met gebruik van ketting tang om de koppeling los te krijgen.
Cor druk met het installeren van klokschakeling op het uitlaat afzuigsysteem zodat de ventilator niet blijft doordraaien als we hem hebben vergeten. Wat voor de buurt een vervelend geluid blijkt te maken. En gelukt!!
Maandag 08 april 2024
Door de reparatie aan het linker achter spatbord kunnen we beter niet op de klus dag zelf met de verfspuit aan de gang gaan.
Dus zijn Cor en Hans deze dag weer even naar Wormerveer getogen om deze klus te klaren. Voorbereiding was al gedaan door het spatbord te plamuren, schuren en in de primer te zetten.
Daarna komt het spuitwerk wat redelijk tot netjes gelukt is kunnen we wel zeggen.





