IMG_3314
 
Zaterdag 18 april 2009,
 
zijn we naar Heino geweest en ook even doorgereden naar Bennekom naar van Dam Legerdump.
Wat hebben we deze lange dag positief afgesloten,
Contacten gelegd waar we mogelijk mee verder kunnen m.b.t. onderdelen en adviezen.Kennis gemaakt met enthousiasten knutselaars, die een Kikker Daf van de Firma Ruig uit Oostzaan hebben opgeknapt en in Heino aanwezig waren. Mogelijk komen zij  kijken als we een open dag organiseren.

  • Een lid van de club leren kennen die voor ons info binnen gaat halen, waar en welke nummers we moeten hebben voor het elektrische gedeelte zoals bobine ,bougies, bekabeling enz. Hij heeft weer een kennis die zo’n zelfde Daf motor in zijn kikker Daf heeft staan en daarbij Bosch nieuwe elektrische onderdelen heeft gekocht . Hij belt een van ons op zodra hij de juiste gegevens heeft, ik heb mijn en Willem zijn 06 nummer gegeven.
  • Ook werd er aangegeven dat we het bedrijf die in het verleden remrevisie en remschoenen verving voor de gemeentelijke voertuigen en dat mogelijk nog doet op moeten zoeken als die nog bestaan mogelijk is dat de Firma Leeuwenkamp in Alkmaar daar dan naar toe te gaan met de remtrommels, schijven en vragen of het nodig is dat ze gereviseerd worden en of hun dat dan kunnen doen ?( de hr waarmee we gesproken hebben vond de remschijven er nog helemaal niet zo slecht uit zien).
  • Voor de remcilinders kregen we weer de firma van Dam in Bennekom op die mogelijk de Lockheed cilinders 1-1/2″ nog kan leveren  a.€ 100 per stuk.
  • Verder waren er onderdelen genoeg maar we zijn niet overgegaan tot aanschaf i.v.m. beperkt budget (eerst het technische maar) Cor had wel nieuwe achterlichten in zijn hand (origineel) zeer mooi toch maar niet aangeschaft.
  • Cor heeft wel een naam en adres genoteerd waar we de stoelen kunnen laten bekleden, zie adreslijst.
Wat hebben we niet :
  • Na lang zoeken in de onderdelen loods naar de juiste remschijven niets wat er maar in de buurt kwam (toch waren er genoeg zowel nieuw als oud).
  • Geen elektrische onderdelen die we voor de motor nodig hebben (maar mogelijk gaat dat wel lukken).
  • We zijn toch maar even vanaf Heino naar Bennekom gereden waar we de Firma van Dam Legerdump hebben gevonden maar was helaas gesloten (groot bedrijf).
  • De Firma van Dam ga ik deze week bellen als ik de ruimte heb op mijn werk?
Na 350 km weer terug in Zaandam licht teleurgesteld maar, houden niet op!! het zal ons lukken.