IMG_0009

Zaterdag 1 April 2023


Eén april het is geen grap maar een klus dag. De dag begon met een mogelijk nieuwe deelnemer voor de klusploeg. We heten Tom van der Leden van harte welkom, vandaag komt hij even met ons mee snuffelen en leuk weer een nieuw gezicht bij de klus ploeg.

Het leek er een beetje op of we wat te vieren hadden, Tom had gevulde koek, Bob een heerlijke rol bisque en Cor een vers gebakken taart.
Bob is nog niet verder gekomen met het onderzoek waarom de accu niet bij laad. Tevens gaan we een berichtje sturen aan Joop Feij die ook in het bezit is van een kikker DAF 1600 en wie weet kan hij ons verder helpen.
Even gewacht dat we met de ladder naar buiten konden i.v.m. regen. De regenwater afvoer slangentoren is lek en gaan wij (Cor) even een nood reparatie aan brengen. Dat is gelukt nu maar hopen dat het droog wordt op de 1e verdieping.
Verder heeft Bob een nieuw (gebruikte) Led TL in het magazijn aangebracht geeft lekker veel licht. En tevens de positie pijltjes eindelijk op de draaikrans gemonteerd, wel even zoeken naar de schroefjes.

En we hebben de koplampen even van binnen gereinigd het glas is in der loop der tijd dof geworden door de weersomstandigheden. Zien er nu weer schitterend uit !!!

Hopelijk krijgen we snel bericht van Tom dat hij zich aanmeld als klusser !!!!